YAZ OKULU PROGRAMLARI

0
2684
ESSE YAZ OKULU PROGRAMLARI

İlköğretim, ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine oldukça zengin programlar sunan yaz okul programları öğrencilerin hem kişisel hem de eğitim alanında kendilerini geliştirmeleri konusunda  büyük katkı sağlamaktadırlar.

İlk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik olan yaz okulu programlarında öğrenciler sabahtan öğlene kadar yabancı dil eğitimi alırlar.  Öğlenden sonra ise öğrenciler sosyal, kültürel ve spor aktivitelerine katılırlar. Öğrenciler haftanın belirli günleri düzenlenen gezilere de katılarak bulundukları ülkeye ait tarihi ve kültürel bilgileri de öğrenirler. Diğer ülkeden gelen öğrenciler ile kaynaşarak da farklı ülke kültürünü tanıyarak dostluklarını geliştirirler.

Yaz okulu programlarımızda oldukça zengin hizmet içeriğine sahip bulunmaktayız. Bu programlarımız;

Three children with sports equipment embracing

https://www.puttygen.net/

, looking at camera and smiling

  • Genel İngilizce ve etkinlik, gezi, eğlence, aktivite, spor etkinlikleri hizmetlerini bir arada veren programlar.
  • Genel İngilizce ve hobi programları. Bu programlarda öğrenciler aldıkları eğitimin yanı sıra film yönetmenliği, sanat , tiyatro, fotoğraf çekmek gibi.. sunulan farklı programları seçerler.
  • Genel İngilizce programları, etkinlik, gezi, eğlence, aktivite, spor etkinlikleri programlarının yanı sıra başka ülkelere de ziyarete götüren programlar.
  • Yoğun yabancı dil ve etkinlik programları. Bu programlar yabancı dillerini kısa sürede ilerletmek isteyen öğrencilere yöneliktir.Sadece spor kampı olan programlar

Gibi öğrencilerimize zengin hizmet sunabilmekteyiz.

Ayrıca, üniversite hayatına atılan fakat aynı zamanda dilini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için de dil okulları ve bazı üniversitelerin sundukları  çok zengin yaz okulu programları bulunmaktadır.

 

CEVAP VER