ESSE KURUCU DİREKTÖRÜNÜN İSVİÇRE SEYAHATİ..

0
2489

 

26 Şubat -04 Mart 2017 tarihleri arasında İsviçre’ nin “ LINDEN Educational Services “ tarafından “Yatılı okullar “ ın tanıtım amacıyla dünyadaki eğitim  acentalarına okul ziyaretleri düzenlenmiştir. Aylar öncesinde başlayan davet ve hazırlık çalışmaları sonucunda Türkiye’den eğitim temsilcisi olarak ESSE firmamızın kurucu direktörü Sayın Eser TUNCAY bu etkinliğe davet edilmiştir.

Kazakistan

https://www.puttygen.net/

, Almanya, Nijerya, İspanya ,  Endonezya, Çekoslavakya, Hindistan, Japonya, Meksika, Ukrayna, Brezilya, Mısır ve Türkiye olmak üzere her ülkelerinden bir temsilci İsviçre’ de ağırlanacaktır.

Seyahat Zurih’den başlayacak olup sırasıyla Montana, Ollon,  Geneva ‘da 10 farklı yatılı okul ziyaret edilecek ve katılımcılara yetkililer tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

Gezilerek, görülerek, yaşanılarak okullar hakkında bilgi edinmek ayrıca okulların eğitim yapısını tanımak, okul yetkilileri ile birebir görüşmek ESSE firmamız adına çok fazla yarar sağlayacaktır.

Öncelikle İsviçre’de eğitim almak isteyen öğrencilerimize veya  velilerimize detaylı, doğru, güvenilir bilgiyi sunabileceğiz  ayrıca da okul yetkileri ile tanışmış olmak birebir ve karşılıklı sıcak ilişkilerimizin gelişmesine de sebep olacaktır.

Türkiye’den eğitim danışmanlığı temsilci olarak ESSE firmamızın bu organizasyonda yer almasından dolayı çok gururluyuz.

CEVAP VER