ICEF 2017 ISTANBUL FUARI

0
2658

Her yıl dünyanın çeşitli şehirlerinde düzenlenen ICEF fuarın amacı tüm ülkelerdeki eğitim kurumları ile eğitim acentalarını buluşturmak ve birbirleri ile bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamaktır.

ICEF birçok ülkelerindeki eğitim kurumlarını bir araya getirerek acentalar için zaman ve para tasarrufunu sağlamaktadır. Aynı zaman da  eğitim konusunda yeni güncel bilgilere ulaşmalarını kolaylaştırır ve uluslararası eğitim kurumları ile  bir araya gelmesine ve birbirleri ile tanışmalarına olanak tanır.

2017 yılında Vancouver  (Kanada)

https://www.puttygen.net/

, Mexico City (Meksika), Miami ( Amerika), Bogota (Kolombiya), Sao Paulo (Brezilya), Moskova (Rusya), Berlin (Almanya), Beijing (Çin), Seville (İspanya), Dubai (Arap Emirlikleri), Almaty (Kazakistan), Ho Chi Minh City (Vietnam), Cairns (Avusturalya), Tokyo (Japonya), Seul  (Güney Kore) şehirlerde düzenlenecek olan fuar 10-11 Şubat 2017 tarihinde Türkiye İstanbul Hilton’da  düzenlenmektedir.

ESSE firmasının kurucu direktörü Sayın Eser TUNCAY firmasını temsilen  fuara katılmış olup ,fuar izlenimlerini daha sonra sizlerle paylaşacaktır..

Fuar detayına www.icef.com/en/workshops/icef-turkey-agent-focus linkten ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER